Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kaliszki

Kaliszki, mazowieckie

  • 1 590 000 zł
  • 285 m²
  • 5 578,95 zł/m²

Zdjęcie

Arkadiusz Dudek

Skontaktuj się

Dom Kaliszki

Kaliszki, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

1 590 000 zł

285 m²

5 578,95 zł/m²

Dom Kaliszki

Zaktualizowane: 7 maja 2026

1 590 000 zł 285 m² 5 578,95 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
-
Powierzchnia działki:
2 230 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

-

Powierzchnia działki:

2 230 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 590 000 zł (5 578,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka domu 285 m² (230 m² powierzchni użytkowej)
  • Budynek: rok budowy: 2024
  •   materiał budowy: cegła ceramiczna
  • Działka: 2 230 m²
  •   kształt: kwadrat
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Źródło: biuro nieruchomości: ARDIS Nieruchomości, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ARD-DS-48312

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do sprzedaży dom w Kaliszkach gm. Czosnów, usytuowany na leśnej działce. Budynek w stanie surowym, otwartym wzniesiony 2024 roku. Parter o powierzchni 137 m2 składa się z sieni, garderoby, spiżarni, kuchni, salonu z jadalnią, holu, łazienki, pralni oraz gabinetu. Piętro 94 m2 to: holl, trzy sypialnie, dwie łazienki, sauna, garderoba, pomieszczenie gospodarcze. W najbliższej okolicy znajdują się głównie nowe domy również posadowione na działkach o leśnym charakterze. (...)

Agent

Arkadiusz Dudek

601 740...

601 740 109

22 621 82 46

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Arkadiusz Dudek

601 740...

601 740 109

22 621 82 46

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości